Vartotojų sritis
Vartotojas :
Slaptažodis :
  

Apie Mus Naujienos Produktai Paslaugos Naudinga Informacija Partneriai Kontaktai
Paslaugos
Mokesčių už šilumą paskirstymas
Šilumos matavimo prietaisų montavimas
Duomenų surinkimas radio ryšiu
Duomenų surinkimas laidiniu ryšiu
Matavimo prietaisų nuoma
Metrologinė patikra
Mokesčių už šilumą paskirstymas

Kartą metuose sutartą dieną atliekamas šildymo mokesčių daliklių rodmenų fiksavimas. Nuskaityti duomenys analizuojami palyginamuoju metodu. Atsižvelgiama į šildymo sistemoje instaliuotų radiatorių tipus ir dydžius bei pajungimo būdą, buto padėtį name, apskaičiuojama šildymo nepriklausančio nuo vartotojų (paprastai laiptinių) procentinė dalis.

saskaitos

Visas šilumos kiekis (šilumos kaštai pinigais) gautas šilumos mazge ir išmatuotas įvado šilumos skaitikliu yra paskirstomas į realiai suvartotą butuose ir nepriklausantį nuo vartotojų. Geriausiai taupymo rezultatai matomi tada, kai individualus kaštų paskirstymas apima taip pat ir karštą bei šaltą kiekvieno vartotojo vandenį, nes karštam vandeniui pašildyti šilumos punkte naudojama ta pati į namą patenkanti šiluma, kuri yra apskaitoma įvadiniu namo šilumos skaitikliu. Šiuo atveju yra geriausia kai ta pati firma prižiūri ir butų vandens skaitiklius.

Individualaus šilumos matavimo sistemos įrengimas daugiabučiame name suteikia žymią finansinę naudą ir komfortą, nes moki tik už paties suvartotą šilumą ir vandenį.

Tokiam sistemos įsirengimui nereikia praktiškai jokių papildomų išlaidų, nes investicijos atsiperka per labai trumpą laiko tarpą (per 1-2 metus) ir sutaupoma gerokai sumažėjus mokesčiams už šilumos energiją.

©2004 Energijos servisas e-sprendimas: NS Technologijos