Vartotojų sritis
Vartotojas :
Slaptažodis :
  

Apie Mus Naujienos Produktai Paslaugos Naudinga Informacija Partneriai Kontaktai
Paslaugos
Mokesčių už šilumą paskirstymas
Šilumos matavimo prietaisų montavimas
Duomenų surinkimas radio ryšiu
Duomenų surinkimas laidiniu ryšiu
Matavimo prietaisų nuoma
Metrologinė patikra
Šilumos matavimo prietaisų montavimas

Kad ši šildymo mokesčių matavimo - paskirstymo sistema veiktų teisingai reikia atsižvelgti į kiekvieno pastato technines sąlygas. Tai reiškia, kad šilumos mazge reikia sumontuoti įvadinį šilumos skaitiklį, kuris matuos visam namui pateiktos šilumos kiekį. Po to ant visų radiatorių reikia sumontuoti termostatinius ventilius, kad kiekvienas gyventojas galėtų reguliuoti radiatoriaus skleidžiamos šilumos kiekį, o taip pat sumontuoti šildymo mokesčių daliklius - indikatorius (ŠMD) leidžiančius teisingai pasidalinti vartotojams mokestį už šildymą.

montavimas

Nors šildymo mokesčių daliklis - indikatorius yra paprastas prietaisas, tačiau šildymo mokesčių apskaičiavimo sistema yra žymiai sudėtingesnė, reikalaujanti žinių ir patirties. Apmokytas mūsų firmos serviso padalinio darbuotojas dar prieš montuojant daliklius atliks kiekvieno radiatoriaus matavimus, nustatys jo tipą bei gamintoją bei nuspręs kurioje radiatoriaus vietoje turi būti montuojamas daliklis.

Taip pat bus nustatytas kiekvieno radiatoriaus šilumos atidavimo koeficientas. Mūsų sistemoje yra 45 000 radiatorių tipų, tarp jų ir visi senieji „sovietiniai“. Po to sutartą dieną sumontuojami dalikliai visuose namo butuose. Esant techninei galimybei vietoje ŠMD buto šilumos įvade gali būti montuojami skaitikliai „sensonic II“. Tiek šildymo mokesčių dalikliai – indikatoriai, tiek šilumos ir vandens skaitikliai butuose gali būti su radijo modulais. Tokiu atveju nebereikia trukdyti buto gyventojų nuskaitant prietaisų parodymus.

©2004 Energijos servisas e-sprendimas: NS Technologijos