Vartotojų sritis
Vartotojas :
Slaptažodis :
  

Apie Mus Naujienos Produktai Paslaugos Naudinga Informacija Partneriai Kontaktai
Mūsų projektai
Paslaugos
Mokesčių už šilumą paskirstymas
Šilumos matavimo prietaisų montavimas
Duomenų surinkimas radio ryšiu
Duomenų surinkimas laidiniu ryšiu
Matavimo prietaisų nuoma
Metrologinė patikra


UAB “Energijos servisas ” kai kurie atlikti projektai:

Gyvenamasis namas S. Konarskio g. 32 e, Vilniuje. Statytojas UAB “Rūmas”. Vienas pirmųjų namų, kuriame 1999 m. visuose butuose sumontuoti šilumos skaitikliai „sensonic“. Mokesčius už šildymą skirsto pati namo bendrija.

Konarskio

Kalvariju

Gyvenamasis namas Kalvarijų gatvėje, Vilniuje. Statytojas UAB “Veikmė”. Pirmasis namas, kur sumontuoti šilumos skaitikliai ”sensonic” M-bus. Duomenys apie suvartotos šilumos kiekį nuskaitomi per laidinį tinklą, o po to perduodami į šilumos mazgo patalpą. Mokesčius už šildymą skirsto pati namo bendrija.

Gyvenamasis namas Krokuvos gatvėje, Vilniuje. Statytojas UAB “Alsva”. Name sumontuota radijo duomenų surinkimo sistema. Duomenys nuskaitomi laiptinėje per optinę jungtį į nešiojamą kompiuterį. Po to jie pateikiami namų administratoriui.

Krokuvos
Didlaukio

Šešių gyvenamųjų namų kompleksas Didlaukio gatvėje, Vilniuje. Statytojas UAB “Vilmesta”. Butuose sumontuoti šilumos skaitikliai “sensonic” M-bus ir šalto bei karšto vandens skaitikliai su impulsiniu duomenų transliavimu. Duomenys apie suvartotą šilumą, šaltą bei karštą vandenį nuskaitomi per laidinį tinklą, ir perduodami į kompiuterį, esantį administravimo patalpoje. Į kompiuterį taip pat patenka duomenys apie visų namų įvadinių šilumos bei šalto vandens skaitiklių rodmenis. Pilnai automatizuotas šešių namų suvartotos šilumos ir vandens matavimas visuose butuose. Mokesčius už šildymą paskirsto namų administratorius.

Pirmasis namas Rugių g./ Maumedžių g., kuriame 2000 m. sumontuota radijo duomenų nuskaitymo iš butų šilumos skaitiklių sistema. Pagal sutartį su namo bendrija UAB „Energijos servisas“ aptarnauja namo šildymo sistemą ir šilumos mazgą, nuskaito duomenis apie šilumos suvartojimą butuose, atlieka mokesčių paskirstymą už suvartotą karštą vandenį ir šildymą kiekvieno buto savininkui, bei bendrijos administracijai.

Rugiu

©2004 Energijos servisas e-sprendimas: NS Technologijos